Tahkeküte
Malmkatlad
Teraskatlad
 

 
 
Malmsektsioon tahkekütuse küttekatel:
SUPRACLASS COMFORT Lihtne ja efektiivne haluküte

Supraclass Comfort – tahkekütusega köetav küttekatel väiksemate elu- ja tööstushoonete kütmiseks. Lihtne paigaldada ja mugav kasutada. Ühendades päikesekollektoritega, on võimalik moodustada eriti efektiivset ja keskkonnasõbralikku kütte- ja kuumavee soojendamise süsteemi. Supraclass Comfort küttekatlad tagavad Teile sõltumatuse fossiilsete kütuste hinnatõusust.

Eelised:
* Suur kütuse sisestamise luuk
* Vastupidav malmist soojusvaheti
* Automaatne katla võimsuse seadistamine
* Lihtsalt paigaldatav ka gravitatsioon-tüüpi küttesüsteemidesse
* Võimalik kasutada kombineeritult koos muud liiki kütteseadmetega
Kõrge efektiivsus
Kaasaegse konstruktsiooniga küttekolle ja automaatne õhu juurdevoolu reguleerimine tagavad püsiva põlemis­protsessi. Katla konstruktsioon on eriti sobiv kütmiseks halupuudega. Supraclass Comfort mudelite lai valik võimaldab Teil valida kõige sobivama lahenduse. Katla ühendusniplite läbimõõdud sobivad ühendamiseks juba olemasolevate küttesüsteemidega. Küttekoldele on mugav juurdepääs ning seda on lihtne puhastada.

Turvalisus
Väline turvaline soojusvaheti ja maksimaalse pealevoolutemperatuuri piiraja (lisatarvik) tagavad kaitse ülekuumenemise eest suletud küttesüsteemides.
Vajaliku põlemisõhu regulaator vähendab automaatselt õhu juurdevoolu juhul, kui temperatuur läheneb maksimaalsele, reguleerides sel moel katla võimsust ja kütuse põlemisrežiimi.
Teenused:Lahendused:Kontakt
• www.gaspre.ee © 2015 •